Presentation
| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-C - USB-C |
| Product color | White |
| Functionality | Data and Charging |
| Cable length | 1m |
| Power | 100W |
Sale package
| Pack | Blister |
€0,00 EUR
In stock
Couldn't load pickup availability
Receive your order on time with the help of our efficient and reliable delivery services.
From product questions to after-sales support, our team of specialists is here to help.
If you are not completely satisfied with your purchase, please contact our customer service team. See more







| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-C - USB-C |
| Product color | White |
| Functionality | Data and Charging |
| Cable length | 1m |
| Power | 100W |
| Pack | Blister |



Try something new!
Do you know what makes this cable special? The fact that it's different! Unlike traditional ones, it has a transparent design that catches everyone's eye!
A true delight
Do you want complete charging in record time? Choose this cable and you will notice how the battery percentages increase rapidly!
Specifications:
Materials: polycarbonate, nylon;
Connectors: 2 x Type-C;
Power: 100W;
Length: 1m;
Weight: 27g.

Alternative products
You may also like
Frequently bought together
Upsell to
Popular in same category