Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Povezljivost | 3.5mm - 3.5mm |
| Barva izdelka | Modra |
| Funkcionalnost | Audio |
| Ponudba izdelka | AV112 Angled |
| Dolžina kabla | 1m |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
€0,00 EUR
Na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več








| Dodatek | Kabel |
| Povezljivost | 3.5mm - 3.5mm |
| Barva izdelka | Modra |
| Funkcionalnost | Audio |
| Ponudba izdelka | AV112 Angled |
| Dolžina kabla | 1m |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |

Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji