Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-A - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Moč | 25W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
€0,00 EUR
Na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več


| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-A - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Moč | 25W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |

Dziala super. Jest ok.
Produs original. Recomand!
Nu sta fix 100% in telefon. Dar isi face treaba
Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji