Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | Zlato volfram |
| Dolžina kabla | 2m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
€0,00 EUR
Na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več





| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | Zlato volfram |
| Dolžina kabla | 2m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |

Incarc supercharge 45W Samsung S24 Ultra. Calitate ft buna, rezistent. Calitate Baseus! Recomand!
Arata ft robust si rezistent, varianta de 2 m pt samsung incarca super fast charge, iar la pretul de 29 RON, e chiar chilipir.
Se poate incarca cu el, se pot copia date, merge pe incarcare supercharge 20w S21 ultra. Arata produsul calitativ, plus are si scai pentru a fi impachetat.
Este compatibil pentru incarcarea si transferul de date pentru un Samsung A51 ?
Foarte bun, incarc cu el macbook pro la 83W si incarca fara probleme . Constructia pare rezistenta in timp, o sa vedem :D . Cel mai mare avantaj este faptul ca nu este batos deloc , poti sa il indoi cum ai nevoie si are un scai cu crea sa il strangi frumos cand nu il folosesti.
Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji