Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
€0,00 EUR
Ni na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več







| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |



Hitro polnjenje
Kompatibilen s Power Delivery, kabel 3mk Hyper N-Series USB-C dostavlja do 100W (20V/5A). Je idealen za hitro polnjenje prenosnikov, telefonov in tablic.
Povečana odpornost
Zgrajen iz trpežnega pletenega najlona, kabel prenese več kot 10.000 upogibov, kar je popolno za vsakodnevno uporabo in mobilnost.
Specifikacije:
Materiali: aluminij, najlon;
Vtiči: 2x Type-C;
Moč: 100W;
Izhodni tok: 20V/5A;
Hitrost prenosa podatkov: 480Mbps;
Dolžina kabla: 1m.

Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji