Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | BX110 Beneficio |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 60W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | BX110 Beneficio |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 60W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |



Trpežen in fleksibilen dizajn
Izdelan iz PVC, kabel je odporen na upogibanje, obrabo in mehanske poškodbe. S premerom 3.8 mm ostaja fleksibilen in enostaven za rokovanje, idealen za vsakodnevno uporabo doma ali v pisarni.
Hitro polnjenje in varni prenos podatkov
Kabel Borofone BX110 Beneficio Type-C na Type-C omogoča polnjenje z močjo 60W, idealno za prenosnike, telefone in združljive tablice. Lahko se uporablja tako za polnjenje do 3A kot za hitro sinhronizacijo podatkov.
Specifikacije
Material: PVC;
Vtiči: 2x Type-C;
Največja moč: 3A;
Dolžina kabla: 1m;
Teža: 25g.
