Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Mornarsko modra |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 2m |
| Moč | 240W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
€0,00 EUR
Ni na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več







| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Mornarsko modra |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 2m |
| Moč | 240W |
| Embalaža | Mehurček |



Učinkovitost in zanesljivost
Moč 240W in vgrajen čip E-Marker naredita ta kabel idealnega za hitro polnjenje več naprav z visokimi zahtevami.
Premium materiali - zagotovilo kakovosti
Pleteni najlon, iz katerega je izdelan kabel, nudi napredno fleksibilnost in vrhunsko odpornost proti obrabi in ponavljajočim se upogibanjem.
Specifikacije:
Materiali: polikarbonat, najlon;
Mufe: Type-C na Type-C;
Moč: 240W;
Hitrost prenosa podatkov: 480Mbps;
Dolžina kabla: 2m;
Paket vključuje: 2x kabel USB-C na USB-C.

Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji