Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | EP-DA705BBE |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 25W |
Prodajni paket
| Embalaža | Bulk |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
€0,00 EUR
Na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več


| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | EP-DA705BBE |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 25W |
| Embalaža | Bulk |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |

Produs ambalat bulk ,de calitate original Samsung foarte multumit . Recomand clar
Calitate, ca de obicei.
Produs de calitate. Se vede ca este original Samsung. Recomand. Ft incantat de toate produsele ambalate bulk
Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji