Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Povezljivost | USB-A - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 10W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
| Dodatek | Kabel |
| Povezljivost | USB-A - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 10W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
| Proizvajalec | HMD Global OY |
| Naslov | HMD Global Oy, Bertel Jungin trg 9, 02600 Espoo, Finska. |
| E-pošta | legaladmin@hmdglobal.com |
| Odgovorna entiteta | HMD Global OY |
| Naslov | HMD Global Oy, Bertel Jungin trg 9, 02600 Espoo, Finska. |
| E-pošta | legaladmin@hmdglobal.com |