Predstavitev
| Barva izdelka | Črna (5109BQHM) |
| Notranji pomnilnik | 512GB |
| Ram pomnilnik | 12GB |
| Model | Magic7 Pro 5G Dual SIM |
| Vrsta telefona | Pametni telefon |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Stanje izdelka | Novo |
| Barva izdelka | Črna (5109BQHM) |
| Notranji pomnilnik | 512GB |
| Ram pomnilnik | 12GB |
| Model | Magic7 Pro 5G Dual SIM |
| Vrsta telefona | Pametni telefon |
| Embalaža | Mehurček |
| Stanje izdelka | Novo |
| Proizvajalec | Honor |
| Naslov | Ulica Xiangmihu, apartma 3401, enota A, stavba 6, Shum Yip Sky Park, Hongli West Road, okrožje Futian, Shenzhen, ulična številka 8089, 518040 Guangdong, Kitajska |
| Odgovorna entiteta | Honor Technologies Germany GmbH |
| Naslov | Ulica Toulouser Allee, številka 27, D-40211 Düsseldorf, Nemčija |
| E-pošta | deutschland@honor.com |