Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | C7-03 |
| Dolžina kabla | 1.2m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | C7-03 |
| Dolžina kabla | 1.2m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |



Standardna hitrost kabla USB 2.0
Poleg funkcije polnjenja kabel omogoča tudi prenos podatkov z neverjetnimi hitrostmi za hitro sinhronizacijo vaših naprav.
Aluminij & najlon
Ta kabel je izdelan iz kakovostnih materialov za zagotavljanje izjemne odpornosti proti obrabi, poškodbam in premikanju.
Specifikacije:
Materiali: TPE, aluminij, najlon;
Tip konektorja: Type-C;
Moč: 100W;
Maksimalni tok: 5A;
Dolžina: 1.2m;
Teža: 42g;
Certifikati: CE, RoHS, FCC, EAC;
Standard USB: 2.0 480Mbps;
Protokoli: PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge).
