Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Modra |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
€0,00 EUR
Na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več







| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Modra |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |



Poskusi nekaj novega!
Veš, kaj naredi ta kabel poseben? Dejstvo, da je drugačen! Za razliko od tradicionalnih ima prozoren dizajn, ki pritegne vse poglede!
Prava poslastica
Si želiš popolno napajanje v rekordnem času? Izberi ta kabel in opazil boš, kako hitro naraščajo odstotki baterije!
Specifikacije:
Materiali: policarbonat, najlon;
Vtiči: 2 x Type-C;
Moč: 100W;
Dolžina: 1m;
Teža: 27g.

Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji