Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 3m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
€0,00 EUR
Ni na zalogi
Podatka o razpoložljivosti osebnega prevzema ni mogoče naložiti
Prejmite naročilo pravočasno z našimi učinkovitimi in zanesljivimi dostavnimi storitvami.
Od vprašanj o izdelkih do poprodajne podpore – naša ekipa strokovnjakov vam je vedno na voljo.
Če z nakupom niste povsem zadovoljni, se obrnite na našo službo za pomoč strankam. Pokaži več







| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Dolžina kabla | 3m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |



Učinkovito upravljanje z energijo
S tehnologijo hitrega polnjenja in vgrajenim dvojnim E-Marker čipom, kabel optimizira pretok energije, zagotavlja napredno varnost in konstantno zmogljivost.
Oblikovan za izjemno vzdržljivost
Izdelan iz premium prehrambenega silikona, kabel nudi izjemno fleksibilnost in prijeten občutek na dotik. Poleg tega ojačana struktura podaljša življenjsko dobo na več kot 50.000 upogibov.
Specifikacije:
Materiali: silikon, aluminijeva zlitina, cink;
Vtič: Type-C na Type-C;
Moč: 100W;
Hitrost prenosa: 480Mbps;
Izhodni tok: 5A;
Dolžina kabla: 3m.

Alternativni izdelki
Morda vam bo všeč tudi
Pogosto kupljeni skupaj
Ponudi nadgradnjo na
Priljubljeni v isti kategoriji