Predstavitev
| Translation missing: sl.prezentare.cablu_retractabil | Ne |
| Konektor kabla | USB-C |
| Ponudba izdelka | AC-18E |
| Izhod | USB-C (5V / 0.55A |
| Hitro polnjenje | Ne |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč polnjenja | 2.75W |
| Tehnologija polnjenja | Standardno polnjenje |
| Vrsta polnilca | Polnilnik za omrežje s kablom |
Prodajni paket
| Embalaža | Bulk |
| Vsebina | Polnilnik za omrežje |
| Stanje izdelka | Novo |

