Predstavitev
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | US334 Kotni |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
Prodajni paket
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |
| Dodatek | Kabel |
| Uvlečni kabel | Ne |
| Povezljivost | USB-C - USB-C |
| Barva izdelka | Črna |
| Funkcionalnost | Podatki in polnjenje |
| Ponudba izdelka | US334 Kotni |
| Dolžina kabla | 1m |
| Moč | 100W |
| Embalaža | Mehurček |
| Vsebina | Kabel |
| Stanje izdelka | Novo |



Hitra napolnite svoje naprave!
Naročite zdaj kabel za hitro polnjenje in takoj napolnite svoj telefon. Vsaka minuta šteje! Izberite kabel za hitro polnjenje.
Igrajte ves dan!
Namestite svojo najljubšo igro na pametni telefon in zmagajte v vsakem krogu. Telefon lahko brez težav polnite s kablom Type-C. Vtič v obliki črke L kabla ne bo povzročal neprijetnosti.
Specifikacije:
Materiali: najlon, aluminij;
Vtiči: 2x Type-C;
Moč: 100W;
Izhodni tok: 5A;
Hitrost prenosa podatkov: 480Mbps;
Dolžina kabla: 1m.
